Kolory aury i czakryKiedy w czyjejś aurze widać złoty kolor, oznacza to duchowe mistrzostwo i związek z wzniesionymi istotami z wyższych płaszczyzn. Było to często przedstawiane w obrazach duchowych mistrzów i oświeconych duchowych nauczycieli, którzy byli przedstawiani złotymi kolorami wokół głowy, reprezentującymi ich złotą aurę i duchowe oświecenie.

Odczytywanie aury może być również wykorzystywane jako psychiczny wykrywacz kłamstw, ponieważ mogą one zostać wykryte przez zmiany w aurze osoby. Ludzie, którzy są prawdomówni, emanują aurę, która jest jasna i cyrkulująca wokół ich ciała, podczas gdy kłamiąc aury się mieszają a to z kolei pcha aurę na zewnątrz, zmieniając się w swojej formie bądź kolorze. Osoba która zna się na aurach, z pewnością będzie widzieć te zmiany w aurze osoby kłamiącej w związku z czym od razu będzie mogła wykryć kłamstwa.

Uważa się, że ludzka aura składa się z 15 różnych warstw kolorów energii, które są ze sobą połączone. Większość nauk ludzkiej aury koncentruje się często na pierwszych 7 warstwach ludzkiej aury. W tym artykule pójdziemy trochę dalej, badając pierwsze 12 warstw aury, ich kolory i znaczenia. Pierwsza warstwa ludzkiej aury jest warstwą najbliżej ciała.

Ciemniejsze i mroczne odcienie mogą odzwierciedlać potrzebę przezwyciężenia czegoś. Mogą też odzwierciedlać intensywne wyobrażenia erotyczne. Odmienne tendencje do podżegania, potrzebującej sympatii i poczucia niezrozumienia są również odzwierciedlone w ciemnych odcieniach. Fioletowy wskazuje duchowe myśli. Purpura pojawia się tylko jako płomienie i miga, ponieważ rzeczywiście duchowe myśli pojawiają się tylko jako błyski i płomienie świadomości. Jeden z bardziej żywych kolorów wskazuje na bardzo dynamiczną osobę, bardzo energiczną i zdolną do wpływania na innych. Ci ludzie są bardzo zorganizowani i nastawieni na cel. Ci ludzie są zazwyczaj fantastycznymi menedżerami i ogólnie są bardzo popularni wśród swoich pracowników.

Znam osobiście pewnego dyrektora dużej firmy. Stephan jest również dyrektorem niezależnej akademii szkoleniowej, której celem jest poszerzanie wiedzy i edukacji na temat korzyści koloru w odniesieniu do świadomości i dobrego samopoczucia.

W pracy – Stephan - jako wychowawca i inspirujący mówca podróżuje po całym świecie, odsłaniając tajemnice i znaki koloru, subtelną anatomię, uzupełniające się tradycje, potencjał i zalety stosowania substancji kolorystycznych jako środka do samodzielnej opieki i dbałość o planetę.

Ponieważ zapotrzebowanie na jego produkty i szkolenia ostatnio nieco wzrosło, rola Stephana jako edukatora ograniczyło się do tego, iż szkoli on rocznie ponad 50 000 ludzi na całym świecie.


A dla przypomnienia, szkoli on o znaczeniu kolorów. Jak na tak wąską dziedzinę, ludzi którzy przychodzą na jego szkolenia, jest naprawdę bardzo dużo. Ludzi zainteresowanych praktyczną wiedzą o kolorach, jest również bardzo dużo. Bo przecież nie wszyscy zainteresowani daną dziedziną, chodzą na szkolenia. Prawda?

Komentarze