Kolory auryKolory aury bardzo się różnią, ponieważ aury zawierają wiele różnych kolorów, aury zmieniają kolory ciągle, a każdy odcień ujawnia inne znaczenie. Twój nastrój, to, co robisz i to, co przeżyjesz, determinują kolory twojej aury w danym momencie.

Fiołek jest niebieski, zmieszany z wyższymi wibracjami róży różowej (wskazującej na miłość). Fiołek oznacza jeszcze wyższy aspekt duchowości i bezinteresownej miłości. Aura mistrza jest fioletowa, zwracając się do lawendy (z powodu napływu białego). W zasadniczej naturze fioletowe są również granice kosmiczne. Ich obecność pojawia się tylko wtedy, gdy jednostka poważnie angażuje się w jakąś duchową i/lub humanitarną sprawę i kieruje się większą świadomością w tym zobowiązaniu. Fiołek i indygo to kolory ciała duszy (znany również jako ciało przyczynowe) i wymagają wielu żywotów bezinteresownego studium i służby, aby pojawić się w aurze.

Ludzie, którzy lubią czytać aury innych ludzi, przystosowując się do różnych sytuacji, lub podchodząc do emocjonalnego niepokoju innych, są zazwyczaj zgodni także z różnymi systemami energetycznymi - duszą, czakrami i aurą. Niektórzy są nawet dostrojeni na tyle, aby zobaczyć okrąg aury, we wszystkich warstwach i kolorach. Szybkie przeglądanie Internetu może pomóc w znalezieniu miejsca, w którym odczyty aur, fotografii aury, uzdatniania energii, Reiki lub pracy z energią kultywowane są w Twojej miejscowości bądź województwie.

Kiedy poczujesz się lepiej w kolorach czakr, możesz uzyskać informacje o tym podczas wstępnej oceny pacjenta podczas przyjmowania informacji psychicznych i wskazówek lub jako wrażenia wyświetlane w polu. Bądź otwarty na kolory czakr i dowiesz się, że informacje te trafią do Ciebie w różnych punktach podczas leczenia. Połącz wszystkie swoje oceny z pełnym zrozumieniem stanu czakry i odpowiednio potraktuj to co wiesz, z tym co możesz.

Są to tylko niektóre rzeczy, które mogą być postrzegane przez obserwatora twojej aury i warto w tym momencie wspomnieć, że również widoczne mogą być elementy wpływów i powiązań z wieloma innymi podmiotami, z którymi oddziałujesz i napływasz. Obserwator może widzieć informacje i doświadczenie wyłącznie przeznaczone dla tego postrzegania, a ty jesteś tylko posłannikiem dla nich.

Komentarze