Ludzka aura - kolory i znaczeniaLudzie którzy posiadają zieloną aurę są bardzo twórczy i bardzo pracowici. Dążą oni do doskonałości we wszystkim, co robią. Mają oni bardzo zorientowaną i przyziemną naturę oraz nie pozwalają sobie na fantastyczne sny i nierealistyczne pomysły. Taki jest kolor ich świata.

Możesz wierzyć medytując w cokolwiek tylko zechcesz, wyobrażając sobie, że masz piękną aurę we wszystkich kolorach, jakie lubisz i możesz jednocześnie obserwować, jak te kolory przenikają Ciebie oraz Twój umysł i ciała, napełniając Cię cudowną energią. Tak właśnie robi większość spirytystów. To dobrze działa. Bez wątpienia. Ale ważne jest, aby pamiętać, że jest to metoda, która chroni Cię tylko przez tak długo, jak długo zachowujesz wizualizację. Jeśli Twoja wyobraźnia była silna, możesz nosić w sobie niektóre kolory, które wytworzyłeś wokół duszy przez kolejne godziny, ale potem te kolory zanikają, a ty już jesteś bez ochrony. Dzięki tej metodzie wygenerujesz miękkie kolory, które nie są jeszcze częścią twojej natury. Barwniki, które otaczają twoją duszę na stałe, to takie, które powstają dzięki praktyce cnót duchowych.

Czerwone, niebieskie i żółte kolory są podstawowymi kolorami a wszystkie inne kolory, które można zobaczyć są kombinacją tych trzech kolorów. Uważam, że jest to naprawdę niesamowite. Możesz zaznaczyć te kolory w medytacji kolorystycznej lub aurze, świadomie wybierając te kolory lub dowolną liczbę ich kombinacji - niech Twoja intuicja poprowadzi Cię w takim kierunku, który będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Łuk niebieski na samej górze reprezentuje zaufanie, oddanie, lojalność i bezpieczeństwo emocjonalne - dlatego wiele banków używa niebieskiego w swoim wizerunku, ponieważ wpływa na zaufanie ludzi. Osobiście czuję się głęboko i bardzo związany z osobistymi relacjami i komunikacją - jasne jest, że zaufanie i lojalność są wszechobecnym tematem całej grupy ludzi w społeczeństwie przez tych ludzi tworzonym.

Aury niektórych ludzi są duże i pełne informacji, podczas gdy inne są cienkie i mają małe rozmiary wskazujące na niezbyt zaangażowane życie emocjonalne i duchowe a także fizyczne. Kształt aury ukazuje ogólne zdrowie i samopoczucie jednostki. Pokazuje obszary ciała, w których dana osoba trzyma stres. Gruba teksturowana aura wskazuje na możliwość wyszukiwania w sobie informacji, aby rozwiązać własne problemy. Aura ma również wzór przepływu lub kierunku, w którym cząsteczki przepływają przez światła. Aktywny wzór oznacza, że ​​człowiek ma pozytywne nastawienie do życia i żyje w sposób zdrowy. Każda aura również emituje wysokie tony brzmienia. Są to składniki aury, które łączą się w celu stworzenia symbolicznego języka, który może interpretować ktoś, kto widzi aurę i zna ten język.

Komentarze