Mroczne kolory auryCiało ludzkie ma swój własny unikalny system energetyczny znany jako aura. Aura jest emitowana z organizmu jako subtelne, lśniące i wielowarstwowe pole energii. Energia aury może być intuicyjnie wyczuwana lub fizycznie postrzegana jako kolory różniące się od cienia i intensywności zależnie od wibracji.

Dlaczego fioletowy, zielony i złoty? Wybór fioletu królewskiego wydawał się oczywisty. Następnie, zgodnie z heraldyką, "potrzebujesz zarówno metali", jak i kolorów. "Kiedy przyszło do metali, złoto również wydawało się oczywiste dla króla. Następnie, zgodnie z regułami określającymi herb, istnieją tylko pięć akceptowalnych wyborów kolorystycznych: Czerwony, niebieski, fioletowy, zielony i czarny. Uważam, że ​​ostateczny wybór spadł na fioletowy, złoty i zielony lub fioletowy, złoty i czarny. Znowu zielony był oczywisty.

Fotografia aury stała się popularna w sklepach New Age i targach psychicznych. Ten rodzaj obrazowania aury który  znam, polega na umieszczeniu dłoni na metalowej płycie, gdy zdjęcie jest zrobione. Podobnie jak pierścień nastrojów "z lat 70., ta fotografia mierzy ciepło z rąk i używa programu komputerowego do nakładania obrazu ciepła na zdjęcie - nie ujawnia niczego o aurze! Lepiej jest wydać pieniądze na miły obiad.

Choć czerwone, zielone i niebieskie kolory są rozmieszczone nieco nie równomiernie w widmie widzialnym, specyficzne wrażliwości stożków L, M i S nie są takie same. Może to wydawać się trochę mylące, zwłaszcza, że ​​szyszki L nie są nawet skupione na czerwonym obszarze widma. Ale na szczęście, czułość spektralna stożków jest tylko jedną częścią tego, jak mózg dekoduje informacje o kolorze. Dodatkowe przetwarzanie uwzględnia te wrażliwości.

Ten artykuł jest faktyczny. Nie lekceważę użycia nieprawdziwych informacji i pomysłów. My, jako ludzie, mamy prawo zdobywać wiedzę na podstawie prawdy. Każda osoba może czegoś nauczyć każdego innego - każdy, kogo spotkasz, może cię czegoś nauczyć, a ty możesz coś nauczyć każdego, kogo spotkasz. Dla mnie to całościowe zrozumienie percepcji energii.

Komentarze